درباره ما

تاریخچه

مهراس ایمن با بیش از ۲۱ سال سابقه در صنعت تجهیزات ایمنی و آتش نشانی تاکنون جز یکی از بهترین تامین کنندگان شرکت های بزرگ و کوچک اعم از دولتی و خصوصی در ایران بوده و همکاری مستمر با این شرکتهای این حوزه خود بیانگر رضایت مشریان چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی می باشد.

درباره مهراس ایمن

مهراس ايمن با تجربیات چندین ساله ، در زمینه تجهيزات ايمني و آتش نشاني، آمادگي  ارائه لوازم ایمنی و استحفاظی فردی و تجهیزات آتش نشانی از کمپانی های معتبری که با آنان همکاری نزدیک دارد و تعدادی از کمپانی ها به صورت نمایندگی میباشد را دارد.

همچنين این شرکت آمادگی خود را جهت عقد قرارداد (ریالی) و واردات کالا اعلام می دارد.

خط مشی و چشم انداز

مهراس ایمن همواره در جهت عرضه بهترین محصولات از نظر کیفیت، کمیت و قمیت به مشتریان خود بوده است. در ضمن این شرکت با بهره گیری از تیم های تحقیق و توسعه، تیم فروش، تیم توسعه بازار و تیم های بازرگانی در صدد است تا بتواند تمامی نیاز های مشریان خود را برآورده سازد. چراکه به اصل رضایت مشتریان باور داریم.

فعالیت های بین المللی

مهراس ایمن دارای نمایدگی رسمی و فروش از معتبر ترین شرکت های دنیا در زمینه تولید تجهیزات ایمنی و لوازم آتشنشانی می باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی های مهراس ایمن می توانید به صفحه لیست نمایندگی ها مراجعه فرمایید.

برخی از مشتریان